Title Image

Mikołaj Kotuszyński

Kandydat do Rady Miejskiej w Cieszynie

Okręg wyborczy nr 1: Boguszowice, Kalembice, Marklowice, Pastwiska, Bobrek Zach., Bobrek Wsch.

Adwokat, działacz społeczny

 

Dostępna i skuteczna pomoc społeczna oraz pomoc prawna. Wsparcie dla mieszkańców Cieszyna w komunikacji z instytucjami państwowymi.

 

Przez wiele lat kształciłem się w kierunku prawa. Studia prawnicze ukończyłem w Katowicach, a następnie odbyłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku – Białej, jednocześnie praktykując wykonywanie zawodu w kancelariach adwokackich w Cieszynie oraz kancelariach radcowskich w Cieszynie.

 

Posiadam niemałe doświadczenie w szeroko pojętej branży prawniczej – szczególnie na rynku powiatu Cieszyńskiego – zaś na przestrzeni lat praktykowałem w renomowanych kancelariach adwokackich i radcowskich, jednocześnie współpracując z wieloma doświadczonymi adwokatami. Odbyłem również praktyki w sądach i prokuraturach. Od niemalże 10 lat stale współpracuję z Stowarzyszeniem Pomocy Wzajemnej „BYĆ RAZEM”. Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Bielsku – Białej.

 

Specjalizuję się w świadczeniu profesjonalnych usług w szczególności z zakresu szeroko pojętego prawa karnego oraz prawa rodzinnego będąc pełnomocnikiem lub obrońcą przed Sądami powszechnymi w Cieszynie, Bielsku – Białej oraz na terenie całego województwa Śląskiego.