Title Image

Ewelina Pustówka

Kandydatka do Rady Miejskiej w Cieszynie

Okręg wyborczy nr 3: Śródmieście, Błogocice

Żona Sławka, mama Euniki i Jonatana, nawrócona chrześcijanka. Przyjechałam z Dolnego Śląska do Cieszyna na studia ( animacja społeczno – kulturalna ) ponad 20 lat temu. Zakochałam się w tym mieście i chłopaku stąd  i już w nim zostałam.

 

Jestem animatorką czasu wolnego dzieci, młodzieży i seniorów. Edukatorką programową, liderką i społecznikiem.

 

📝 Pełnię też funkcję prezesa fundacji rodzinnej Siemanko, Cieszyn ( www.facebook.com/siemankocieszyn ) – gdzie zarówno dzieci jak i dorośli całorocznie mogą spędzać czas na różnych aktywnościach. 🏐 🚲 🏓 🏸 🎞️ 🍿 🍭

 

🪚 ⛏ 🔩 ⚙️ 🔧 🪛 🧰 Siedziba Fundacji obecnie jest w remoncie, ponieważ wkrótce dzięki współpracy z Ministerstwem Rodziny otwieramy tam klub malucha 🍼 👶 🚼, będący miejscem przyjaznym młodym rodzicom, usiłującym powrócić na rynek pracy.

 

Jakie plany mam  jako radna?

 

🧘 Będę chciała zadbać o dobrostan psychiczny mieszkańców Cieszyna tworząc więcej przyjaznych miejsc spotkań i aktywizacji społecznej, w których całotygodniowo będzie tętnić życie. A  warsztaty, zajęcia i spotkania tam organizowane swoją atrakcyjnością będą przyciągały zarówno młodszych jak i starszych mieszkańców naszego pięknego miasta. 

 

🥳 Będę chciała zadbać o modernizację istniejących już, i budowę nowych placów zabaw dla dzieci w Cieszynie.

 

🏫 Będę chciała zadbać o urzędy – by były przyjaźniejsze mieszkańcom, a także o przejrzystość działań samorządu i  transparentność budżetu.💰Bowiem każdy mieszkaniec Cieszyna zasługuje na to, by wiedzieć ile mamy pieniędzy i na co je wydajemy . 

 

💰 Będę chciała także zadbać o lokalne organizacje pozarządowe 🆖, tworząc wraz z nimi środowisko wzajemnego szacunku ♟️, pomocy 🦺 i współpracy między sobą. 👩‍💻

 

Ale nie tylko… planów mam wiele. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się je wszystkie  zrealizować ! 💪

 

Zachęcam zatem do oddawania głosów na moją osobę wybierając 7 kwietnia na liście ➡️ EWELINĘ PUSTÓWKĘ  – kandydatkę na radną miasta Cieszyna, okręg wyborczy nr 3️⃣, numer na liście 7️⃣.