Title Image

Małgorzata Szoblik

Kandydatka do Rady Miejskiej w Cieszynie

Okręg wyborczy nr 2: os. Piastowskie, Mała Łąka, os. Liburnia, Przedmieście Frysztackie

Zawodowo: wspieram i pomagam pracodawcom naszego powiatu. Prywatnie: żona, matka dwóch synów i córka cieszyńskiej seniorki, co pozwala mi widzieć nasze miasto z różnych perspektyw. Pochodzę z rodziny związanej ze Śląskiem Cieszyńskim od pokoleń. Pasjonatka górskich wycieczek, nordic walkingu i narciarstwa. Wierzę w społeczeństwo obywatelskie i w to, że władza ma słuchać i służyć mieszkańcom. Jestem zwykłą mieszkanką Cieszyna, na co dzień borykającą się z trudnościami i niedogodnościami jakie serwuje nam nasze miasto.

 

  • Moim celem jest zadbanie o to by żyło nam się wygodniej i abyśmy mieli łatwiejszy i tańszy dostęp do potencjału rekreacyjnego i kulturalnego Cieszyna.
  • Pragnę powrotu naszych dzieci do ich miasta rodzinnego, pragnę by nasze wnuki wychowywały w bezpiecznym, ekologicznym i przyjaznym środowisku.
  • Chcę byśmy wspólnie powrócili do społecznikowskich, wspólnotowych tradycji naszych pradziadków. Będę dążyć do tego by władze miasta nas edukowały, słuchały i szanowały, a ich działania były odpowiedzią na potrzeby mieszkańców.