Title Image

Bartosz Frydrychowski

Kandydat do Rady Miejskiej w Cieszynie

Okręg wyborczy nr 3: Śródmieście, Błogocice

Urodziłem się i wychowałem w Cieszynie, ukończyłem studia z filozofii w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dziś pracuję w bibliotece w Ustroniu, gdzie organizuję Międzyszkolny Turniej Debat Oksfordzkich.

 

Współpracuję z krakowskim Uniwersytetem Papieskim Jana Pawła II, dla którego koordynuję współpracę w zakresie praktyk m.in. ze szpitalami, szkołami czy firmami organizującymi szkolenia. Jestem doktorantem na wspomnianej uczelni, a obszarem moich badań są metodologiczne aspekty badań nad zachowaniem i umysłem zwierząt. Organizowałem spotkania z interesującymi gośćmi dla cieszyńskiego Klubu Inteligencji Katolickiej, na których starałem się by prezentowane były aktualne tematy i różne perspektywy. Jestem ciekawy świata, lubię spotkania z przyjaciółmi przy grach planszowych i z rodziną przy wspólnym stole. 

 

W samorządowych wyborach 2024 zdecydowałem się kandydować do Rady Miasta z listy Komitet Wyborczy Wyborców SIŁA Członkowie tego komitetu, w podejmowaniu decyzji dotyczących miasta, kierują się zdaniem mieszkańców i wartościami, których próżno szukać w liczbach i tabelkach. Jako radny chcę przeciwdziałać depopulacji naszego miasta, poprzez stworzenie w Cieszynie warunków atrakcyjnych dla młodych ludzi. Chcę, by mogli w nim znaleźć satysfakcjonującą pracę i mieszkanie, a w czasie wolnym korzystać z zieleni naszych parków i cieszyć się pięknem zabytków. Szczególnie chcę zadbać o dostępność transportu publicznego, który wpływa na atrakcyjność i wygodę poruszania się. Zależy mi, by każdy mieszkaniec Cieszyna dotarł bezpiecznie, wygodnie i na czas do celu.

 

Zachęcam do udostępniania moich postów i strony Komitet Wyborczy Wyborców SIŁA tak żeby dotarły do jak największej liczby mieszkańców Cieszyna, a także do zapoznawania się z materiałami które będą się stopniowo ukazywały. Na koniec tego wyborczego sprintu – 07.04.2024 – jeśli Cię przekonamy, oddaj swój głos na SIŁĘ 😉