Title Image

Andrzej Szczurek

Kandydat do Rady Miejskiej w Cieszynie

Okręg wyborczy nr 1: Boguszowice, Kalembice, Marklowice, Pastwiska, Bobrek Zach., Bobrek Wsch.

Szanowni Państwo,

 

Kandyduje do Rady Miejskiej Cieszyna, z okręgu numer 1.

 

Od urodzenia mieszkam w Cieszynie na ulicy Rudowskiej i czuję się związany ze swoją miejscowością. Posiadam wykształcenie wyższe pedagogiczne oraz techniczne. Pracuję w Zespole Infrastruktury Informatycznej Kampusu Cieszyńskiego Uniwersytetu Śląskiego. Staram się być zawsze uprzejmy i otwarty dla innych ludzi. Lubię jeździć na rowerze, dlatego również w moim interesie leży poprawa nawierzchni dróg w Cieszynie.

 

Jestem otwarty na współpracę z każdą osobą, która pragnie, aby Cieszyniacy tworzyli autentyczne społeczeństwo obywatelskie. W zeszłym roku zgłosiłem dwa projekty do Budżetu Obywatelskiego Miasta Cieszyn. Jeden dotyczył wybudowania tężni solankowej w ciągu rekreacyjno-sportowym, niedaleko Mostu Sportowego w Cieszynie.

 

Drugi natomiast zakładał rewitalizację części przyszpitalnego parku w Cieszynie. Celem było przyczynienie się do poprawy zdrowia mieszkańców oraz uatrakcyjnienia turystycznie naszego miasta. Pragnę wykorzystać swoje doświadczenie na rzecz ułatwiania i usprawniania życia mieszkańcom. Żywię nadzieję, że swoją pracą i zaangażowaniem przyczynię się do poprawy jakości życia mieszkańców mojego regionu i miasta.